Novinky

5.8.2021
Oprava reklamního banneru

31.7.2021
Práce na rozvodně

28.7.2021
Oprava na činžovním domě

27.7.2021
Pasáž Lucerna

26.7.2021
Práce na Karlově mostě


Nabídka zaměstnání

Nájemní smlouva

BazarPlacené odkazy

Montážní plošiny

Filozofie firmy

Obchodní strategie, principy a zásady

HMP SERVIS s.r.o. začala působit na českém trhu v oboru pronájem pracovních plošin v roce 1991. Od prvních dnů jsme se snažili vytvořit silnou, prosperující a na etických základech fungující společnost. Za poměrně krátkou dobu působení se stala naše firma jednou z nejvýznamnějších společností v oboru, který klade velký důraz na kvalitu, flexibilitu a hlavně bezpečnost. S názvem HMP SERVIS s.r.o. jsou nedílně spojeny principy jako: korektnost, dodržování termínů, nonstop služby, kvalitní a stále se modernizující autopark, ochota a příjemné jednání.

ZÁZEMÍ

Sídlo firmy a dispečink se nachází na území hlavního města a rovněž tak areál s parkovištěm je v Praze (Komořanech). Servisní a administrativní zázemí leží v našem vlastním, rozlehlém areálu v Českém Brodě, kde jsou i parkovací a garážová místa. Protože je naším zájmem vyhovět všem stávajícím i potencionálním zákazníkům po celé ČR, expandovali jsme i do moravské metropole. I zde můžete najít parkoviště, garáže a administrativní prostory včetně dispečinku.

OBCHODNÍ ČINNOST

Společnost HMP SERVIS s.r.o. se postupně rozvíjela. Z vlastnictví jedné plošiny v roce 1991 je dnes jednou z největších firem v celé ČR v oblasti pronájmu pracovních plošin. Disponujeme desítkami strojů jak na automobilovém podvozku, tak i speciálními (pásové, terénní), nůžkovými, přívěsnými a sloupovými. Naše pražské a brněnské obchodní zastoupení a s nimi úzce kooperující dispečinky jsou zárukou, že se k Vám naše stroje dostanou včas a svými parametry uspokojí Vaše požadavky. Pracovní plošiny, které Vám můžeme poskytnout 24h denně i s obsluhou, dosahují parametrů, které splňují ty nejpřísnější kritéria.

Na našich stránkách se můžete sami přesvědčit o kvalitách našich služeb přímo od zákazníků, pro které jsme vykonávali i ty nejsložitější zakázky.

SERVISNÍ ČINNOST

Naše stroje prodělávají pravidelné servisní a garanční prohlídky, jak u našich techniků, tak i ve specializovaných opravnách. Je naprostou samozřejmostí, že každá pracovní plošina, která vyrazí za Vámi, je ve velmi dobrém technickém stavu. To ovšem neznamená, že nemůže nastat okolnost (porucha, závada), která znemožní další práci na Vámi zadaném úkolu. V takovém případě Vám v co nejkratším možném termínu, na vlastní náklady, dodáme náhradní plošinu. Jelikož pracujeme převážně s nejmodernější technikou, je tato zárukou kvalitně a především bezpečně odvedené práce.

VOZOVÝ PARK

HMP SERVIS s.r.o. disponuje desítkami pracovních plošin:

Z výše uvedeného zřetelně vyplývá, že disponujeme vozovým parkem, který je velmi flexibilní a uspokojí i velmi náročného zákazníka.

ŠKOLENÍ OBSLUHOVATELŮ PRACOVNÍCH PLOŠIN

Zajistíme Vám nebo Vašim zaměstnancům školení obsluhovatelů pracovních plošin. Školení může probíhat v našem školícím středisku v Českém Brodě nebo po dohodě v prostorách Vaší firmy.

EKOLOGIE

Naší společnosti není lhostejná ani otázka životního prostředí. Proto se maximálně snažíme eliminovat všechna rizika, která by mohla zapříčinit byť jen sebemenší ekologickou újmu. Díky kvalitě práce a technickému stavu našich pracovních plošin se nám daří, že životní prostředí, které patří nám všem, nebude strádat více než je nezbytně nutné. U pracovních plošin nové generace používáme ekologicky nezávadný hydraulický olej té nejvyšší kvality, byť toto nevyžadují směrnice v ČR ani v EU.

MOTO

HMP SERVIS s.r.o. "Dostali jsme se výš a Vy s námi."

Filozofie firmy